לגעת בעולם הנסתר

פנינה
אנו מאמינים שקיים עולם נסתר. למה כוונתי? כיצד הוא משפיע על חיינו?
עולם נסתר הוא עולם שאיננו יכולים לתפוס בחמשת החושים הרגילים שלנו. הוא קשור בעולם של מודעות טהורה, בעלת מימדים רבים, עולם בו קיים קשר מתמיד בין כל בעלי המודעות באמצעות שדות של מידע ואפשרות לנוע בזמן. אנסה להבהיר את דבריי: כל דבר מהחלקיק הקטן ביותר ועד הכוכב הגדול ביותר רוטט בתדר משלו. כמו מטוטלת – כל דבר חומרי נע  במהירות  עצומה בין המציאות המוכרת לנו והעולם הנסתר. אנו רואים חומר כקבוע, מכיוון שחושינו איטיים מדי כדי לקלוט את התנודות המהירות של העולם מסביבנו. כך גם ה"עצמי" שלנו נע במהירות בין המציאות המוכרת והעולם הנסתר. באופן רגיל אנו לא מודעים לתנודות ולא זוכרים את החוויות שלנו מהעולם הנסתר.המיסטיקן האנגלי וויליאם בלייק כתב:If the doors of perception were cleansed, everything would appear to  man as it is, infinite”"אם דלתות התפיסה היו טוהרות, הכול היה נראה לאדם כפי שהוא באמת – אינסופי".
מכאן אפשר להבין שלכל אחד יש גם עולם נסתר מסוג אחר – העולם שיכולנו לקלוט דרך החושים שלנו אבל בפועל אנו התרגלנו לא לראות אותו. לדוגמא :כולנו בוודאי התנסינו בחוויה של הליכה בשביל קבוע, יום אחרי יום, כאשר עם הזמן אנו מפסיקים להסתכל בכל פרטי הנוף. החושים שלנו  לומדים לסנן ולהשמיט כל מיני פרטים מהעולם החיצוני ובסופו של דבר לכל אחד יש את מפת העולם אישית שלו.

כיצד יכול אדם ללמוד להכיר את הכוחות המניעים את עולמו הנסתר?
חסמים וקשיים מקורם באנרגיות הנולדות במידה רבה בעולם הנסתר. רובינו לא מודעים לכך.
כאשר אנו עובדים עם מתאמן המאופיין בהלך רוח של חוסר רצון לעשייה, דחיינות, בטלנות או נטל כעסים רבים – ברור לנו שמעבר לתהליך אימון במישור הרגשי או הקוגניטיבי, נצטרך לפנות גם אל עולמו האנרגטי של אותו אדם. נבדוק את האנרגיות הטמונות בעולמו הנסתר וננסה להבין מה מניע אותן ובאיזו דרך בלתי מודעת הן מקרינות על מעשיו וחייו.
בעזרת תרגילי NLP אנו יכולים לחדור לתחומי מודעות הנסתרים מן העין, לעלות על מסעו האנרגטי של אותו אדם ולעזור לו להפוך את הלך הרוח שלו לחיובי ושואף לטוב.
אדם המונע בעיקר מפחדים שהוא לא מודע אליהם בהכרח ואיננו יכול להתגבר עליהם בעצמו, הוא אדם שמחליש את עצמו. המקור הפנימי של עוצמה ונחישות , נסתר ממנו והוא חווה בעיקר חוסר רצון. תרגילי ה-NLP יעבירו אותו חוויה עוצמתית שתזרים אליו פרץ של אנרגיה, תגבור על ה 'רוצה ולא עושה' ותדחוף אותו לצאת ולעשות, לחפש עבודה או מערכת זוגית, לעשות למען עצמו וביתו, לשנות ולהשתנות על פי החזון שלו.

האם ניתן לגעת בעולם הנסתר?
קיימות תופעות משמעותיות המצביעות על הגשר בין העולם הנסתר לעולם הגלוי:
* מדענים ש"חלמו" על תגליות וסופרים ש"חלמו" על יצירותיהם.
* טלפתיה בין קרובי משפחה כאשר אחד מהם נמצא בסכנה.
* חלומות של אסונות בעתיד לדוגמא של 19 אנשים שחזו את אסון ה"טיטניק".
* חוויות חוץ גופניות (OBE) דווחו על ידי לפחות 10% מהנבדקים בסקרים שונים באנגליה, ארה"ב ואוסטרליה.
* חוויות חוץ גופניות של אנשים הקרובים למוות (NDE) תועדו בהרבה מחקרים, כולל מחקר מפורסם של הפסיכיאטרית  אליזבת קובלר-רוס.

מה אומרים מחקרים עדכניים על האנרגיה המצויה בנו?
* הפיזיקאי דויד בוהם הגדיר רמת מציאות עמוקה כ"סדר המקופל" כדי להבדיל מה "סדר הפרוס" במציאות המוכרת לנו. הקשר ביניהם נוצר בעזרת זרימת הולוגרמה ענקית. הולוגרמה מוגדרת כצילום בעזרת לייזרים שנותנים תמונה תלת-ממדית מאוסף מצטבר של גלים ותדרים. המיוחד בסרט הולוגרפי הינו שאפילו חלק קטן מהסרט מכיל את התמונה בשלמותה. כמו כן בואם טוען  שבתוך כל דבר של 3 מימדים, מקופל ממדים נוספים שמעצבים את התפתחותו.
* הפסיכולוג קארל פריברם מאמין, שגם המוח שלנו מתפקד כהולוגרמה ומתרגמת את מציאותם של גלים ותדרים לעולם מוכר של 3 ממדים, ומאחסן את כל הזיכרונות שלנו כתמונות בהולוגרמות.
* מחקרים של מדענים, בארה"ב ויפן, בשדה הביו-מגנטי שמסביב לידיים של מרפאים, גילו שהתדר הנפוץ ביותר של הפעימות הינו בין 7 ל 8 מחזורים לשנייה, ושכוח השדה הינו לפחות פי אלף לשדה הנורמאלי (כאשר לא  מבצעים  ריפוי בעזרת ידיים). מכיוון שזהו תדר התהודה של כדור הארץ, מניחים שהילינג ( לדוגמא;רייקי) מאפשר ניצול האנרגיה הענקית מהשדה האלקטרו-מגנטי של כדור הארץ. מחקרים אחרים מראים שגלי המוח של מרפאים וגם פציינטים מרטיטים באותו תדר של 7 עד 8 מחזורים לשנייה בזמן מתן טיפול. תדר זה נחשב לתדר של גלי רוגע או אלפא, ומיוצר גם בזמן של מדיטציה.
מעניין  שגם הבודהה אמר:
"ככל שאנו מעניקים יותר מהאנרגיה שלנו, כך היא חוזרת אלינו ביתר שאת"
“The more fully we give our energy, the more it returns to us”

"כל דבר מורכב מאטומים שרוקדים ודרך תנועותיהם יוצרים צלילים. כאשר קצב הריקוד משתנה, גם הצליל הנוצר משתנה. כל אטום שר את שירו. והצליל בכל רגע יוצר צורות צפופות ועדינות" (תרגום מ"מסע לטיבט" של אלכסנדרה דודי-ניל).

לחץ כאן לצפיה בוידיאו טיפים

גלה את סודות הזוגיות והאסרטיביות- לחץ כאן וצפה בוידיאו טיפים

לחץ בתמונה לצפיה בוידיאו טיפים

פנינה ודניס מרימסקי,
מומחים לתהליכי שינוי : אימון אישי, אימון עסקי, פסיכו-מטפוריקה  ו  NLP : כולל אימון לאינטליגנציה רגשית, זוגיות, דימוי עצמי, הפרעת קשב וריכוז ולבעלי צרכים מיוחדים מה אומרים עלינו?
לוטוס הדרכה לשינוי
Google+

Related posts:

  1. העוצמה הפנימית
  2. געגועים לעתיד
  3. מדוע חשובה האחדות בין האדם וסביבתו האנושית?
  4. האם הנפש שולטת בגוף או הגוף בנפש?
  5. האם אפשר ללמוד איך להיות מאושרים?
הפוסט הזה פורסם בתאריך ESP, NLP, ייעוד חזון, כללי עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>