כוח המים וכוחן של המחשבות

פנינה

מים, כידוע לכולנו, חיוניים לקיומנו בעולם. ללא מים אין חיים. מים הינו החומר הנפוץ ביותר בעולם. עובדה נוספת ידועה היא, שגופינו מורכב ברובו ממים. מחקרים מרתקים מהשנים האחרונות חיפשו את הקשר בין השניים וגילו כי למחשבה של בני האדם כוח להשפיע על איכות המים והחיים הנרקמים בתוכו. מהו אותו כוח? ממה הוא מורכב? כיצד נשביח באמצעותו את הגוף האנושי הפרטי שלנו?  

כמה עובדות:
* המים הינו החומר הנפוץ ביותר על פני כדור הארץ. אוקיינוסים וימים מכסים מעל 70% את פני כדור הארץ. המים חיוניים לחיים ונמצאים כמעט בכל תהליך שמתרחש בצמחים ובבעלי –חיים. אחת מהתכונות העיקריות של המים הינה היכולת להמיס חומרים רבים אחרים. אנו שותים אותם, מתרחצים איתם ומבשלים איתם יום יום. אך החומר הזה – המים, מסתורי ונתון למחקרים מאות בשנים.
* הגוף האנושי מכיל בממוצע 70% מים. אנו מתחילים את החיים כעוברים עם 99% מים וכאשר אנו מתים מזקנה עדיין נשארים בנו כ –50% מים. במילים אחרות במהלך חיינו אנו קיימים בעיקר כמים.
* המים בנהר נשארים טהורים כיוון שהם נמצאים בתנועה מתמדת ובזרימה. כמו כן, ככל שהדם ונוזלי הגוף זורמים בתוכנו הם נושאים את המים שמזינים אותנו. כשהמים נלכדים הם מתעפשים וכך גם אנו, כשדמנו פוסק מזרימתו. תנועה וזרימה – זהו סיפור חיינו.  

כיצד הוכיחו מחקרים את כוח הריפוי במים וכי לכוחן של מילים השפעה על איכות המים?
* בניסוי לבחינת עקרונות הבסיס בהומיאופתיה, גילה החוקר הצרפתי ג'אק בנווניסט בשנת 1988 כי גם לאחר דילול תרופה עם מים עד לנקודה בה לא ניתן לגלות את התרופה באמצעים מעבדתיים, התוצאות עדיין אפקטיביות וגם התרופה המדוללת משפיעה על חולים.
* לאחרונה, בניסוי מדהים ומיוחד במינו, מצא ד"ר מאסארו אומוטו כי קריסטלים הנוצרים במים  קפואים (קריסטלי שלג) מגלים שינויים כאשר מחשבות מסוימות מכוונות כלפיהם. חשיפת המים למוסיקה קלאסית יצרה קריסטלים יפים ,צבעוניים ובנויים היטב. לעומתם, מים, שנחשפו למוסיקה קולנית, וכבדה, כועסת או למילים כועסות – יצרו קריסטלים מעוותים, חדגוניים ומפוזרים. הצעד הבא בניסוי היה לכתוב על פיסות נייר מילים ולעטוף את הבקבוקים עם הפתקים הללו, כשהמילים פונות  פנימה לבקבוק. מים שנחשפו למילים כגון תודה יצרו קריסטלים מתומנים ויפים. לעומתם : מים, שנחשפו למילה "טיפש" יצרו קריסטלים מכוערים ומעוותים. ניסויים נוספים גילו, שמים שנחשפו לביטויים חיוביים כגון "הבה נעשה זאת" יצרו קריסטלים מחמיאים בצורתם ואילו מים שנחשפו לביטויים ציוויים  כגון "עשה זאת !" בקושי יצרו קריסטלים בכלל. המילים "אהבה והבעת תודה, יצרו את הקריסטלים היפים ביותר. כאשר מים מזוקקים חוממו במיקרוגל על-מנת לבחון את מידת הנזק שנוצר מהשדה המגנטי של המכשיר, הקריסטלים  היו מעוותים, אבל מי-ברז שראו את המילים "אהבה והבעת תודה" לא ניזוקו ועדיין יצרו קריסטלים שלמים.
הניסוי מתייחס לכוח שבמילה ומגלה כי הטבע מגיב בעוצמה לרטט של מילים טובות. לחיוביות – השפעה טובה על עולמנו כיוון, שהן נמצאות בהרמוניה עם הטבע, ואילו הרטט של מילים שליליות – נושא כוח הרסני.  

כיצד עושים שימוש בחשיבה ומשפיעים על איכות המים בגופינו? על בריאותינו הנפשית והגופנית?
כעת ברור כי למחשבות חיוביות השפעה מיטיבה על הטבע, על המים, על החיים הנוצרים במים. מאחר והחומר העיקרי הקיים בגופינו הוא מים – הרי שברור כי לאיכות מחשבותינו השפעה מכרעת על טוהר המים בגופינו. מחשבות חיוביות ימנעו עכירות, מחלות ויחזקו את עמידות גופינו ונפשנו.  

באימון לחיים, אנו מלמדים את מתאמנינו גמישות מחשבתית - לשנות דפוסי חשיבה ולהפוך מחשבות שליליות לחיוביות. לדוגמא: שנאה וקנאה יכולים להפוך לקרבה וחמלה, כעס יכול להפוך לטוב-לב, פחד לאומץ, חרדה – לשלווה. מתאמנים מגיעים אלינו, כאשר המחשבות השליליות מוטבעות עמוק בדפוסי חשיבתם, בעומק עולמם הרגשי והתודעתי. אנו נעזרים בתרגילי NLP (דמיון מודרך המאפשר גישה לתודעה ברמת הנוירונים) ומסייעים להם לשנות את התמונות המושרשות בהם – משליליות לחיוביות. דרכי חשיבה חיוביות ואופטימיות ישרו על גופם רגיעה וישרתו את טוהר הגוף-נפש, יופיים הפנימי ובריאותם הגופנית והנפשית.  

מה עוד ניתן ללמוד על קשרי הגומלין של האדם עם היקום?
* העולם מלא תדרים שונים של צלילים. צלילים בעלי תדר שווה מהדהדים יחד. כמו כן, צלילים בעלי אותו תו מאוקטאבות גבוהות או נמוכות מהדהדים אף הם יחד. בדומה לכך, ביחסי אנוש, אנשים בעלי תדרים דומים נמשכים זה לזה והתוצאה היא אהבה או ידידות.
* בני אדם מסוגלים לדבר עם כל מה שקיים ביקום. אנו מסוגלים לתת אנרגיה ולקבל חזרה. ברם, יכולת זו הינה חרב פיפיות. אנו יכולים ליצור מנגינות יפות של אהבה והבעת תודה או לפעול מתאוות בצע ושנאה כדי להרוס את ההרמוניה בטבע.
* הכיצד נוכל לשחרר את עצמנו ממחשבות ורגשות שליליות בהסתמך על עיקרון התנודות? התשובה די ברורה : כל שעלינו לעשות הוא להפיק רגש חיובי, שהוא הניגוד המוחלט של הרגש השלילי. הצירוף של שני גלים מנוגדים (או תדרים) מוחק את הרגש השלילי ויוצר איזון. 

                                                    לחץ כאו לצפיה בוידיא טיפים  

גלה את סודות הזוגיות והאסרטיביות- לחץ כאן וצפה בוידיאו טיפים

לחץ בתמונה לצפיה בוידיאו טיפים

 

מה אומרות על כך אמירות הבודהה? (בדמאפאדה)
   "אנו מה שאנו חושבים !
    כל מה שאנו – מתעורר עם מחשבותינו.
    עם מחשבותינו אנו יוצרים את העולם.
    דבר או פעל עם מחשבות זדוניות -
    וצרות ילכו אחריך כמו גלגל שהולך אחרי השור שמושך את העגלה
    דברו ופעלו עם מחשבות טהורות"  

 פניה ודניס מרימסקי,
מומחים לתהליכי שינוי : אימון אישי, אימון עסקי, פסיכו-מטפוריקה  ו  NLP : כולל אימון לאינטליגנציה רגשית, זוגיות, דימוי עצמי, הפרעת קשב וריכוז ולבעלי צרכים מיוחדים מה אומרים עלינו?

לוטוס הדרכה לשינוי
Google+

Related posts:

  1. האם אפשר ללמוד איך להיות מאושרים?
  2. החבר הכי טוב של עצמנו
  3. מדוע סובלנות הינה צורך קיומי?
  4. איך נחזק את האמונה ביכולותינו?
  5. זוגיות וקרמה
הפוסט הזה פורסם בתאריך ESP, NLP, אומץ לב, אימון אישי, כללי עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>